Komplexní ProfiPéče o komerční nemovitosti Objednat


 

Naši spokojení klienti

 

Co o nás řekli

Iva Novotná

Office Manager I HENCEFORTH.

Vše krásně vonělo, koberce byly všude čisté, příjemná profesionální komunikace, report o provedení práce mi dorazil pár minut po dokončení zakázky. Prostě "Profi".


Marcela Tylšová

Finanční oddělení I Scholz & Friends

Naše společnost využívá služeb Profipéče od roku 2018. Úroveň poskytovaných služeb je profi, komunikace bezproblémová a příjemná. Celkově jsme s úrovní služeb velmi spokojeni. Určitě plánujeme využívat i nadále.


Dana Balíková

Provozní vedoucí I DSP Hagibor

Spolupráce s firmou Profi Péče je kvalitní. Komunikace je velmi pružná, přehledná a transparentní. Firma i aktivně nabízí vhodná efektivní řešení pro náš objekt.


Bettina Baga-Freudenthaler

CEO & Co-Owner I Concepts By Liberty

Jménem společnosti Liberty a našeho klienta bych vám ráda poděkovala za perfektní spolupráci během eventu pro Louis Vuitton. Prokázali jste nezbytnou flexibilitu a vše jste zvládli k naší naprosté spokojenosti. Vždy jste se svým týmem měli velmi pozitivní postoj, a to i k těm nejkomplikovanějším požadavkům.


JUDr. Petr Skokan

Partner I PRESCO GROUP

U společnosti Profipéče jsme našli přesně to, co jsme na trhu v oblasti úklidu firemních prostor dlouho hledali. A to je především skvělý profesionální tým se zodpovědným přístupem k práci, ať už je řeč o managementu společnosti, anebo samotných pracovnících. Profipéči lze jen doporučit!


Mgr. Olga Timková

Ředitelka MŠ a jeslí

Naše mezinárodní mateřská škola a jesle využívá služeb ProfiPéče od roku 2017. Na čistotu a hygienu prostředí pro nejmenší děti klademe velice vysoké nároky. Společnost Profipéče tyto nároky splňuje dokonale. Nabízí profesionální služby v kombinaci se srdečným přístupem a především jistotu, že děti budou trávit každý den v čistých a voňavých prostorách. Děkujeme!


Dušan Müller

předseda výboru SVJ, 7mi patrový moderní bytový dům Praha 9

V rámci prevence jsme realizovali dezinfekci společných prostor našeho bytového domu. Ocenili jsme nejen pružnou komunikaci a přehlednou nabídku, ale zejména odborné a pečlivé provedení prací. Děkujeme !


Ing. Tomáš Šimon

Operations and Finance Director SCS Software

"Máme krásné nové kanceláře a chceme, aby tak dlouho vydržely. Proto jsme hledali profesionální úklidovou firmu s nadstandardním přístupem. S úklidem od ProfiPéče Group jsme velmi spokojeni, cokoliv potřebujeme, se vždy řeší obratem, máme opravdu servis na míru. Moc děkujeme za spolehlivý partnerský vztah."


Chcete cenovou nabídku na míru? Nechte nám své číslo a my se vám obratem ozveme!

Zavolejte mi