Naše služby

Co nabízíme

Komplexní ProfiPéče o komerční nemovitosti.

 

Vaši kancelář, kancelářskou budovu, bytový dům, ordinace, sportovní a wellness centrum apod. a okolí nemovitostí pečlivě uklidíme, vše opravíme a budeme udržovat.

V rámci denního servisu zajistíme pečlivě připravené a čisté prostory – budete mít o starost méně a více času na své priority.

 

Pečujeme odpovědně a v prémiové kvalitě. Vnímáme a respektujeme jedinečnost, atmosféru a potřeby každého klienta. Svěřte tuto náročnou činnost nám a věnujte se svým prioritám.

 

Péče o interiéry je velmi osobní záležitost. Vyžaduje nejen nadšení a odpovědnost, ale zejména vysokou kvalitu, osobní a diskrétní přístup, spolehlivost. Diskrétnost je v komerční sféře základ vztahu a celkové kvality.

Naše spolupracovníky pečlivě vybíráme, školíme a vážíme si jich, a oni si váží práce u nás, pro vás. První měsíc spolupráce s klientem podporuje naše spolupracovníky supervisor přímo na místě práce, pro zaručení nejvyšší kvality. Následně supervisor dochází namátkově na pravidelné kontroly.

Interiéry provoní čerstvě řezané květiny v rámci našeho květinového servisu na pravidelné bázi. Přenechte nám starost i o vaše květiny v interiérech, aby vám dělaly radost co nejdéle.

Strojové čištění je nezbytnou součástí komplexní péče, neboť je hloubkové. Naši zkušení kolegové používají kvalitní strojové vybavení.

Mějte v perfektním stavu i okolí vašich objektů - připravíme vám péči o exteriéry na míru včetně údržby komunikací, odborné péče o zeleň.

Mějte správu nemovitostí pod jednou střechou, včetně online aplikace, dokumentace a evidence technických zařízení, energetických auditů i optimalizace provozních nákladů.

Pracujeme efektivně, hospodárně, s ohledem na životní prostředí. Záleží nám jak na detailu, tak na komplexním přístupu a službě.

 

Jsme pojištěni až do 20 milionů korun pro případ škody na majetku.