Naše služby

Speciální čištění

Speciální úklid a čištění

Občas je třeba vyčistit řádně a speciálně i komerční prostory. O čem je řeč?

 

Čištění koberců, čalouněných pohovek a sedacích souprav mokrou metodou

Čistíme koberce a čalouněný nábytek (sedačky, křesla a židle) strojovou metodou pomocí nástřikové extrakce. Používáme čistící stroje německé značky Kärcher a certifikované prostředky, včetně profesionálních šetrných čistících prostředků.

 

Mytí oken, žaluzií vnitřních i venkovních, mytí dveřních rámů a topení

Pro zachování kvalitního výhledu z domova doporučujeme mýt okna alespoň 2x ročně, stejně tak žaluzie. Dveřní rámy a topení v domácnostech 1x ročně. V kancelářích a frekventovaných místech doporučujeme mytí pravidelně, s vyšší četností dle zátěže a potřeby.

 

Čištění kožených pohovek, sedacích souprav včetně impregnace

Kožený nábytek je velmi citlivý na údržbu, A stejně tak se k němu chováme, aby vám poskytoval pohodlí co nejdéle. Z nábytku odstraníme prach a nečistoty, následně ošetříme a impregnujeme speciálním prostředkem na údržbu kůže.

 

Čištění horkou párou

Tento způsob ekologického čištění bez chemie využívá pouze horkou páru, a je vhodný také pro alergiky, příp. v privátních interiérech pro rodiny s dětmi. Čistíme takto podlahy, koupelny a kuchyně, obklady a spáry apod.

 

Čištění matrací suchou metodou

V matracích dochází ke koncentraci a rozmnožování roztočů, které jsou jednou z hlavních příčin vzniku různých alergických reakcí a mnoha jiných kožních onemocnění.

Matrace Vám vyčistíme unikátním antibakteriálním UVC vysavačem Raycop. Vysavač Raycop má jedinečný patentovaný systém čištění - obsahuje UVC dezinfekční lampu s germicidním světlem, které okamžitě při ozáření zničí bakterie, viry a plísně. U roztočů změní strukturu DNA a tím ztrácejí schopnost se množit. Svým speciálním tvarem vyčistí postele, matrace a lůžkoviny od alergenů bezchemickou cestou. Raycop doporučuje již více jak 250 českých lékařů (alergologové, kožní lékaři). Svou účinností a funkčností se stal Raycop jedničkou na trhu v Japonsku s více jak 3 miliony prodaných kusů. Přístrojem Vám vyčistíme i autosedačky, koberce, čalounění, pelíšky vašich domácích mazlíčků a další místa, kde se roztoče vyskytují.

 

Čištění matrací mokrou extrakční metodou

Matrace vám zbavíme nečistot při čistění strojovou metodou pomocí nástřikové extrakce. Matrace je nutné poté nechat řádně vyschnout, tedy čištění plánujte na suché období.

 

Čištění, údržba a impregnace dřevěných teras a venkovních ploch

Dřevěné povrchy jsou krásné, pokud je pravidelně udržujeme, zvlášť jsou-li namáhané v exteriéru. Dřevěné terasy a nábytek a jiné dřevěné plochy vyčistíme a důkladně naimpregnujeme.

 

Čištění, údržba a impregnace venkovního nábytku

Dřevěný nábytek je velmi citlivý na vlivy počasí a má-li vydržet dlouho kvalitní, musíme jej pravidelně udržovat. Dřevěný nábytek pravidelně čistíme a minimálně jednou za sezónu důkladně naimpregnujeme.