O nás

Alice Škývarová

Spoluzakladatelka & jednatelka

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze v oblasti mezinárodního obchodu. Cenné zkušenosti v oblasti služeb získávala vice jak 16let jak v manažerských pozicích v mezinárodních korporacích v České republice, tak při předchozí práci v jihovýchodní Asii během studia. Alice je nejen máma, ale i nadšenec sportu, férové hry, interiérového designu, gastronomie a života jako takového.

"Poskytujeme svým klientům komplexní úklidovou péči o interiéry komerčních prostor. Jsme kvalitním a spolehlivým partnerem napomáhající svým klientům k lepším výkonům díky čistému a funkčnímu pracovnímu prostředí."

Spolumajitelka Alice Škývarová má rozsáhlé zkušenosti z managementu v oblasti služeb. Staví na kvalitě práce a vztahů osobních i pracovních. Na základech kvalitní práce, vztahů a důvěry denně buduje také společnost ProfiPéče Group s.r.o.

Stejně důležitě v ProfiPéče Group s.r.o. vidíme kvalitní pracovní podmínky pro všechny spolupracovníky. "Vytvořili jsme nadstandardní a motivující pracovní a platové podmínky pro všechny pracovní pozice, s možností kariérního rozvoje. Záleží nám na spokojenosti našeho týmu. Víme, že spokojený kolega prostě dělá svou práci rád a lépe, dobrý tým je energií a zdrojem dobrých nápadů a má skvělé výsledky.

Náš tým tvoří téměř 50 kolegů a kolegyň, pečující měsíčně o více než 15 tisíc metrů čtverečních komerčních prostor a přes 2500 metrů čtverečních individuálního a rezidenčního bydlení. Našim klientům jsme dispozici nepřetržitě dle jejich přání tak, aby péče o interiéry co nejvíce naplňovala jejich potřeby a očekávání, a zároveň minimálně narušovala jejich práci.

Pro efektivní dosažení maximálního výsledku spolupracujeme s kvalitními partnery: italskou společností Interchem v oblasti dodávek profesionálních čistících a úklidových prostředků, americkou společnosti Fre-Pro v oblasti profesionálního provonění interiérů, Kärcher a Nilfisk stojí za naším profesionálním strojovým vybavením a další.